Tim Stakorine je došao do poravnanja. Za domaće je pogodio Damjanović.
45.minut'
Sa bele tačke Drina je stigla do gola u Čajniču.
18.minut'
Domaćij je ove sezone mnogo uradio na klupskoj infrastrukturi, pa su tako igrače dočekale uređene svlačionice. Sve to možete pogledati na našoj Fejsbuk stranici.
Pauza između dva poluvremena. Rezultat 1:1.

Stakorina zaustavila Drinu

11.08.2019 Dragan Kovačević

Čajnička Stakorina je pobjedom otvorila novu sezonu na svom terenu. Pred nešto više od 300 gledalaca domaći tim je slavio protiv favorizovane Drine iz Zvonika rezultatom 2-1. Gosti su bolje otvorili meč i sredinom prvog poluvremena su poveli 0-1 pogotkom sa bijele tačke. Stakorina je onda preuzela inicijativu. Stvarali su domaći prilike, ali mreža gostiju je ostala netaknuta sve do 45 minuta.

Tada je novajlija u čajničkoj ekipi Dalibor Damjanović, sa ivice kaznenog prostora šutirao snažno, ali i izuzetno precizno. Rezultat na semaforu je bio 1-1. Početkom drugog poluvremena domaći igrači izborili su slobodan udarac sa nekih 25 metara od protivničkog gola. Loptu namjestio Jovica Dačević uzeo zalet i zatresao mrežu za 2-1. Gosti, koji su inače jedni od favorita za plasman u viši rang su napadali, ali maestralan je na golu Stakorine bio novajlija Vladimir Marić.

Svlačionice u Čajniču

Posted by Sport DC on Sunday, August 11, 2019

Stakorina – Drina

Čajniče. Astadion Rakovica. Sudija: Slavoljub Gogić (I. Sarajevo. Strelci: Damjanović 45. Dačević 53.(Stakorina), a Jokić 18. (Drina).

Mарић, Ristanović, Nešković, damjanović . Dačević  Pjević, Todorović, Tadić, Gigović, Đurović, Katana.

Drina: Todorović, Trifković, Erić, Vasiljević, jevtić, Alić, Mitrović, damjanović, pavlović, Jokić Boričić.