3.set
25 : 22

Kakanj bolji od Radnika

07.11.2019 Jelica Vujanović

Nekada su duelu odbojkaša Kaknja i Radnika iz bijeljine  bili puni neizvjesnosti, pa i drame. Ovaj sinoć odigran u Kaknju bio je okršaj dva neravnopravna protivnika. Domaći su porazili Radnik sa 3:0. Prva dva seta lako i ubjedljivo sa 25;15 i 25:18. Nešto malo teže su do trijumfa igrači kaknja stigli u trećem setu. Bilo je na kraju 25:22.

Kakanj 78 – Radnik 3:0 (25:15,25:18,25:22)

Kakanj. Dvorana Kakanj. Sudije: Armin Mujkić, Nikola Kozić.

Kakanj 78: Jelašković, Milovanović, Krivokapić, Šljivo, Fazlić, Ružić, Zenović, Mustafić, Vehab, Ćobo. Treneri; Almir Aganović, Mirza Demir.

Radnik:  Vuković, Gušić, Đurić, O. Manojlović, Savić, Drljić,  S. Manojlović, Koprivica, Poletan. Trener: Vladimir Milićević.