0 : 3
0 : 2
Đelmić je centrirao sa desne strane, a Stefan Rakić povisio prednost gostiju na 3:0.
89.minut'
Teče 77.minut. Ravnopravna igra u 2.poluvremenu, ali sve što vredi viđeno je u prvom periodu igre.
77.minut'
Šut na gol
Domaći igrač Igor Stepančev pogađa spoljni deo mreže.
15.minut'
Nenad Lalić nepropisno je zaustavio Stefana Rakića, a Bojan Marković sa "bele" tačke donosi prednost gostima od 1:0
10.minut'
Tripić, Lukić, Todorović, Perić, Prljeta, Stepančev, Trifković, Stokić, Lalić, Kojić, Pljevaljčić.
Avramović, Janković, Stanišić, Silva, Parmaković, Rakić, Ajković, Marković, Matić, Blagojević, Tojčić.
Meč 1/16 finala Kupa BiH: Modriča - Zvijezda 09 počeo je ovog trena.
Šut na gol
Joco Stokić izveo je "slobodnjak" sa 22 metra, iskosa sa desne strane, lopta je prohujala iznad prečke.
Šut na gol
Mitar Trifković je dobro namučio golmana gostiju Miluna Avramovića koji je teškom mukom lopzu iznad prečke poslao u korner.
Odmah greška domaćih i Žunior Silva loptu šalje u mrežu. Od 26.minuta gosti vode sa 2:0, a domaćin je stvorio bar 4 kolosalne prilike.
Nastavljen meč u Modriči pre dva minuta, gosti vode sa 2:0.
Sjajna prilika za goste, ali je udarac Ognjena Đelmića golman Bojan Tripić poslao u korner.