4/4
30 : 19

EL: Radonjin Bajern preokretom srušio Pirejce

19.11.2019 Đ. Malešević

Košarkaši Bajerna upisali su četvrtu pobjedu u Evroligi. Tim Dejana Radonjića savladao je Olimpijakos u Minhenu, rezultatom 85-82.

Bajern je dobro otvorio susret. Odigrali su dobro na oba kraja terena te su prvi period dobili sa 23-17. Olimpijakos je odigrao sjajno u ofanzivi u drugom periodu. Kroz dobru napadačku igru, Olimpijakos dolazi do preokreta i +1 na poluvremenu. U trećem periodu su bili sjajni u defanzivi te su sa +8 ušli u poslednji period. A tada kreće sjajna igra Bajerna. Tim Dejana Radonjića odigrao je najbolju četvrtinu u sezoni. U dobar ritam uveo ih je Bartel, kasnije se dodao i Lo te su napravili preokret. Postigli su 30 poena u poslednjem periodu te su na kraju slavili.

Bajern je do pobjede predvodio Lo sa 19, Bartel je dodao 18  a Vlado Lučić 13 poena. Goste je predvodio Bladvin sa 19 a Milutinov je imao 14 poena.