Prijeti kapiten Slobode, Ljuban Antonić, ali daleko od gola.
83'
83'
83'
Korner
Poslije duže vremena prilika za Slaviju. Arbinja je nakon kornera šutirao, a lopta se od jednog igrača Slobode odbila u novi korner. Reklamirali su gosti ruku, ali je Vuković samo pokazao da se izvede novi korner
76'
Šut na gol
Ponovo sjajna šansa za Miloša Galina. Napadač Slobode nema danas sreću da se raduje, Trifković je odbranio njegov šut
69'
Žuti karton
Bespotreban žuti karton fudbalera Slavije
66'
Šut na gol
Mario Desnica iz dobre pozicije slabo šutira, pored gola
65'
Faul
Manji prekid na utakmici da se strasti smire. Bjeloš je napravio faul nad Trivanom, a ovaj bez ikakve potrebe nesportski udara Bjeloša, te je nastalo komešanje. Strasti su se smirili, a Zoran Erbez ima dosta prigovora kod četvrtog arbitra jer se to sve dešavalo ispred njega, a nije bilo sankcija
62'
Ostalo
Sada jedna potpuno nedopadljiva utakmica u Novom Gradu. Desetak minuta se već ništa ne dešava na terenu
59'
Šut na gol
Sjajna šansa za Slobodu, najbolja na utakmici. Antonić je ubacio sa desne strane, a Galin se ubacio ispred Pušare, šutirao i pogodio stativu
47'
Počelo drugo poluvrijeme u Novom Gradu
46'
Žuti karton
Žuti karton za Stefana Trivana zbog simuliranja penala. Prelako je pao napadač Slobode u kaznenom prostoru, Vuković nije imao dilemu.
45'
Kraj prvog poluvremena. Jako malo prilika i bez golova nakon prvih 45 minuta u novoj sezoni
45'
Šut na gol
Konačno kakvo-takvo uzbuđenje na utakmici. Najnovije pojačanje Slobode, Miloš Galin, šutira glavom, ali daleko pored gola.
40'
Žuti karton
Treći žuti karton na utakmici, drugi za Slaviju.
39'
Ostalo
Manji prekid utakmice, dobro poslužio i za osvježenje igrača, dok se ukazuje pomoć Stefanu Arbinji
32'
Šut na gol
Desnica je šutem umalo iznenadio golmana Ivana Trifkovića. Ipak čuvar mreže Slavije je budan i odbija loptu
29'
Žuti karton
Prekršaj da se prekine kontranpad na sredini terena. Vuković odmah pokazuje žuti karton
28'
Ostalo
Domaći imaju loptu više u svome posjedu, a sada su i nakon jednog šuta tražili penal zbog navodnog igranja rukom. Vojislav Vuković samo pokazuje da se igra nastavi
21'
Korner
Nema previše prilika u Novom Gradu. Poslije jednog šuta Ivan Trifković je vrhovima prstiju prebacio loptu u korner, no ništa ni nakon njega
19'
Žuti karton
Neoprezan start fudbalera domaćih na Vladana Mandića. Žuti karton.
11'
Šut na gol
Bilježimo i prvi pokušaj domaćih fudbalera u okvir gola. Arežina je slabo šutirao, pravo u dobro postavljenog Ivana Trifkovića
10'
Šut na gol
Prva ozbiljnija šansa pred jednim od golova. Stefan Arbinja je probao, ali pravo u dobro postavljenog golmana domaćih, Traku
4'
Ostalo
Počela je utakmica u Novom Gradu
1'
Protokol
Glavni sudija: Vuković Vojislav Delegat utakmice: Đurić Milenko Prvi pomoćni sudija: Stupar Milan Drugi pomoćni sudija: Maksimović Davor 4. sudija: Todić Dragan