Utakmica zavrŔena
Nije bilo u Foči.
90'
Å ut na gol
Gosti iz Doboja imali su odličnu priliku. Mace je već savladao golmana Tomića, a sa gol linije loptu izbio u polje Milutinović.
85'
Å ut na gol
Najbolja prilika u Foči u dosdadanjem toku utakmice, Radović Å”utira sa 5-6 metra odlicnom intervencijom se istakao golman Sloge Divković.
65'
Å ut na gol
Bokić nije pogodio iz dobre pozicije.
55'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Foči.
46'
Poluvrijeme u Foči.
45'
Å ut na gol
Komljenović je propustio odličnu priliku za gol. Tukao je preko gola.
37'
Slobodan udarac
Ni Komljenović iz dobre pozicije nije matirao golmana Foče.
34'
Ostalo
Tvrda utakmica sa obje strane., ali nema prilika za pogodak. Sutjeska je u 23. minuti imala priliku, ali Milutinović nije mogao da matira golmana. Uzvratio im je Lukić u 27. minuti.
32'
Ofsajd
Lukić je stigao do gola i matirao čuvara mreže Sutjske, ali je pogodak poniÅ”ten zbog ofsajda.
18'
Protokol
Glavni sudija: Perić Danijel Delegat utakmice: Novković Darko Prvi pomoćni sudija: Makarić Bojan Drugi pomoćni sudija: Marković Slobodan 4. sudija: Maletić Stefan