2 : 1
0 : 0
Utakmica zavrŔena
ZavrŔena utakmica u Derventi: Tekstilac - Jedinstvo 2:1 (0:0). Šaljem vam lepe pozdrave iz grada na Ukrini.
94'
Žuti karton
92'
Zaustavno vreme
4 minuta zaustavnog vremena. Kolosalna prilika za Dervenćane preko Babića, spetljao se.
90'
Izmena - izlaz
83'
Izmena - ulaz
Semin Å abanovic zamenio je Å era.
83'
Korner
Novi korner za domaće izveo je Zlatko Duspara, nema novih uzbuđenja.
82'
Dervenćani ponovo vode. Korner sa leve strane, Dragan Jolović se vinuo kroz vazduh, bio je to nebeski skok, lopta je zavrÅ”ila u mreži.
78'
Korner
Korner za Tekstilac sa leve strane.
77'
Banović je zamenio povređenog Maksimovića.
72'
Povredjen je SlaviÅ”a Maksimović, u igru će Luka Banović.
71'
Brza akcija Jedinstva, mladost čuda stvara i sve može, do lopte je doÅ”ao Stefan Božić i iz neposredne blizine poravnao rezultat.
60'
Gosti iz Brčkog, da su sreće imali, trebali su da vode u Derventi. Ko svoje Å”anse prokocka, brzo bude kažnjen. Furiozna akcija Tekstilca, lopta je doÅ”la do Nikole Babića koji trese mrežu mladog Ibrahima Dagoja, golmana koji nije imao do sada mnogo posla.
55'
Å ut na gol
Macanović Å”utirao, Čalaković odbio loptu, natrčao je ponovo Macanović i pogodio stativu, lopta se odbila u polje i ponudila se domaćinu za brzu kontra akciju.
54'
Korner
Korner sa leve strane za Brčake, splasnula su uzbuđenja pred golom Tekstilca.
48'
Ostalo
Na tribinama i domaći as LjubiÅ”a Reljić, pauzira zbog kartona.
47'
Å ut na gol
Kakav Å”ut Strahinje Macanovića i kakva parada Benjamina Čalakovića. Velika Å”ansa za goste.
47'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Derventi. Nije bilo izmena kod timova, nema promena ni u rezultatu.
46'
Isteklo je 45.minuta, arbitar je svirao kraj prvog perioda igre. Gosti ozbiljniji, ali golova nije bilo.
45'
Žuti karton
SlaviÅ”a Maksimović zaradio je žuti karton, pet sekundi pre kraja prvog poluvremena.
45'
Žuti karton
Grubo igra i Davor Arnautović i dobija žuti karton.
36'
Žuti karton
Grubost je bila odlika igre gostujućeg Save Đokića, zaradio je žuti karton.
31'
Žuti karton
Brza igra, ali i gruba igra Sanjina Subotića iz Jedinstva za žuti karton.
29'
Ostalo
Primetili smo na tribina DuÅ”ana Reljića, on je predstavnik domaćina i član UO Tekstilca koji voli i fudbal, i Tekstilac, ali i Derventu.