Kapiten Pekija ipak stegao zube i usao na teren da pomogne saigracima sa grcem na licu
Zaustavno vreme
Tri minuta sudijske nadoknade
90'
Ostalo
Kapiten Rudar Prijedora ne moze da nastavi utakmicu, domacin u finisu sa igracem manje jer je trener Savic izvrsio svih pet izmjena
90'
Ostalo
Trenutno se ukazuje pomoc kapitenu domacih Pekiji
89'
Šut na gol
Jacimovic je imao sjajnu priliku da rijesi utakmicu, golman Tomic se istakao i izbacio loptu u korner
87'
Ofsajd
Sjajna akcija Sutjeske i dobra prilika, ali nedozvoljena pozicija
86'
Usao umjesto Zekanovica
83'
Rezervista Rastoka preokrece rezultat i Rudar Prijedor stize do vodjstva, usao je po desnoj strani u sesnaesterac i matirao golmana Tomica
83'
Žuti karton
I strijelac gola za Sutjesku je pozutio, cetvrta javna opomene za Sutjesku
82'
Žuti karton
Druga javna opomena za domace igrace
81'
Ostalo
Posljednjih deset minuta utakmice, domacin napada zeli da dodje do pobjede, gosti se grcevito brane
80'
Zamijenio povrijedjenog Mojovica
78'
Usao umjesto Marica
78'
Slobodan udarac
Ivetic kratko do Marmata, ali je odbrana Sutjeske izblokirala njegov sut
77'
Šut na gol
Dobra prilika za Rudar, uz malo nespretnosti golman Sutjeske iz drugog puta ukrotio loptu
73'
Šut na gol
Zekanovic je sutirao iz izgledne prilike pored gola i propustio dobru priliku za preokret
69'
Žuti karton
Javna opomena treca po redu za goste
68'
Šut na gol
Sjajna sansa, Ivetic je uputio idealan centarsut, a Jacimovic sa pet metara sutom glavom loptom pogodio golmana Sutjeske
67'
Ostalo
Konacno su domaci krunisali veliku terensku inicijativu
65'
Guzva u sesnaestercu Sutjeske i Ognjen Jacimovic je jedva ugurao loptu u gol iz neposredne blizine
64'
Šut na gol
Jacimovic uposlio stopera Pekiju koji sve vise igra u napadu, ali kapiten Rudara neprecizan
62'
Ostalo
Sjajan prodor Marmata, Milutinovic sa gol linije izbacuje loptu u korner, poslije 9. udarca iz ugla za domace nista znacajno se nije desilo
61'
Korner
Marmat lose izveo udarac iz ugla, a jos losije reagovao Pekija u sesnaestercu gostiju
59'
Šut na gol
Sedmi korner za Rudar Prijedor je izveo Marmat, a Pekija visoko skocio sutirao glavom i promasio
55'
Ostalo
Radovic se nije najbolje snasao u kontrnapadu i propala je prilika da Sutjeska udvostruci vodjstvo
53'
Šut na gol
Ostar sut Rastoke sa 25 metara, golman Sutjeske na visini zadatka
52'
Šut na gol
Sjajan prodor Rastoke po desnoj strani, Gavranovic je glavom sutirao i zamalo bio neprecizan
49'
Ostalo
Korner za domace odbrana Sutjeske intervenise i kraj prvog dijela
47'
Kraj prvog dijela Sutjeska golom Bokica vodi 1:0
47'
Ostalo
Pocelo drugo poluvrijeme trostrukom izmjenom u Rudar Prijedoru, izasli su Burazor, Matovic i Kulenovic, a usli su Rastoka, Jacimovic i Kovacevic
46'
Šut na gol
Sjajna intervencija golmana Sutjeske koji je jedan od junaka prvog dijela utakmice u Prijedoru
45'
Ostalo
Dva minuta sudijske nadoknade u Prijedoru
45'
Žuti karton
Drugi zuti karton za goste zbog prekrsaja nad Gavranovicem
44'
Šut na gol
Jos jedan okvir gola, treci za domace igrace, Maric je pogodio precku, bio je to centarsut sa desne strane, lopta je odsjela na precki
42'
Ostalo
Guzva u sesnaestercu Sutjeske, gosti su se odbranili po ko zna koji put uspjesno
40'
Suta sa 25 metara, visoko preko gola
39'
Šut na gol
Los sut Marmata iz povoljne pozicije
34'
Žuti karton
Prva opomena za gostujuce fudbalere
32'
Ostalo
Rudar Prijedor sve vise steze obruc oko gola Sutjeske
29'
Šut na gol
Poslije kornera kombinovali su Ivetic i Stjepanovic, ovaj drugi je sutirao iz sesnaesterca neprecizno preko gola
29'
Šut na gol
Danilo Marmat pogodio precku, u nastavku akcije golman Sutjeske siguran
27'
Izveden slobodan udarac najvisi u skoku u sesnaestercu Sutjeske bio je kapiten Nemanja Pekija, pogodio je stativu od koje je lopta otisla u gol aut
26'
Ostalo
Danilo marmat pao u sesnaestercu Sutjeske, sudija Zaric samo odmahnuo rukom, Prijedorcani se muce u bezidejnosti sa brojnom odbranom gostiju
24'
Ostalo
Bio je to jedan od rijetkih prelazaka gostujucih igraca na polovinu domacina
21'
Sjajan gol poslije greske Bojana Burazora, sut sa 35 metara i golman Nemanja Petrovic je lobovan
19'
Žuti karton
Ostar start i prva javna opomena u Prijedoru
17'
Šut na gol
Predrag Zekanovic pokusao iskosa sa lijeve strane visoko preko gola
15'
Ostalo
Rudari nikako da pronadju kljuceve za granitnu odbranu Sutjeske koja se brani sa svih 11 fudbalera
14'
Pokusaj iz slobodnjaka sa 20 metara, zivi zid je odradio posao
7'
Ostalo
Po uvodnim minutama u Prijedoru igrace se uglavnom na polovini terena Sutjeske, a gosti ce se orijentisati na kontranapade. Veliki pritisak domacina na pocetku
5'
Šut na gol
Pokusao je Stefan Gavranovic sa 20 metara, ali je lopta otisla preko gola Sutjeske
4'
Ostalo
Pocela utakmica na Gradskom stadionu u Prijedoru
1'
Protokol
Glavni sudija: Žarić Dragan Delegat utakmice: Jevtić Predrag Prvi pomoćni sudija: Gračanin Tomislav Drugi pomoćni sudija: Stjepanović Dejan 4. sudija: Đorđić Rajko