77'
U igru kod Slavije ulaze Denis Bogučanin i Alen Nuhanović, umjesto Vučine Šćepanovića i Goran Popovića
72'
Šut na gol
Dobra prilika za Jedinstvo. Strahinja Macanović je želio da centrira iz slobodnog udarca, niko je nije zahvatio, ali je ona odskočila tik ispred Trifkovića i završila preko gola.
71'
Šut na gol
Još jedna sjajna šansa za Slaviju. Poslije auta, lopta dolazi do Vladana Mandića koji šutira, a lopta na putu do gola pogađa jednog od gostujućih igrača i završava u korneru
70'
Žuti karton
70'
Šut na gol
Prvo veliko uzbuđenje u drugom poluvremenu. Stefan Arbinja je sa lijeve strane ubacio u kazneni prostor, lopta je prošla sviju i došla do Čomora, koji loše hvata volej, ali i to umalo da izrodi zicer za Slaviju, samo da je Dejan Bjeloš bio koncentrisaniji. Ovako, lopta je otišla pored gola i propala je sjajna šansa za domaće
64'
57'
57'
Izmena - izlaz
57'
Ušao Stefan Arbinja.
55'
Žuti karton
51'
Žuti karton
50'
Ostalo
Nastavljen meč u Istočnom Sarajevu.
45'
Šut na gol
Mladen perović tukao pored gola.,
43'
Iz slobodnog udraca je matirao Trifkovića. Oćčekivao je on centaršut,a Macanović tukao direktno u gol
37'
Šutirao je Vučina Šćpanović. pogodio je prečku,a Mandić sigurno šalje loptu iza leđa golmana Jedinstva.
31'
Šut na gol
Dobar napad gostiju ,aii je jedan igrač gostiju tukao visoko preko gola. Bio je to Kesić.
28'
Ostalo
Terenska inicijatav Slavije. Napadaju, šutiraju, ali za sada ne pogađaju mrežu tima iz Brčkog.
23'
Korner
Domaći su nakon kornera bili u odličnoj prilici,a Mandić glavom šalje loptu ka golu. Pogodila je ona igrača iz Brčkog i završila u novom korneru.