Malovic htio da se fizicki obracuna sa sudijom Lazicem
Penal
Malovic oborio Macea
77'
Ostalo
Dok dva igraca Tekstilca leze na travi sudija Bosko Lazic iz Zvornika dao je jos jedan sudijski tajm aut za osvjezenje
73'
Ostalo
Nekoliko grubih startova sa obje strane, sudija tolerise grublju igru
72'
Slobodan udarac
Sut sa ivice sesnaesterca samo do zivog zida
67'
Žuti karton
Prigovor na odluku sudije
66'
Ostalo
Bez vecih uzbudjenja u Derventi, igra se uglavnom izmedju dva sesnaesterca
64'
Lak posao za gomana Tekstilca
64'
Žuti karton
Ostar start
61'
Å ut na gol
Pokusao je Peric iz trka sa ivice sesnaesterca, ali preko gola
56'
Å ut na gol
Jos jedna sansa za goste poslije kornera, sutirao je strijelac Markovic, ali je golman Tekstilca paradom zastitio svoju mrezu
54'
Ostalo
Period utakmice koji u potpunosti pripada gostima, igra se viktorija na polovini Dervencana
52'
Ostalo
Dobar napad domacih ali je Savanovic izblokiran
48'
47'
Savanovic je izveo skraceni korner sa lijeve strane, Duspara je na cetiri metra prihvatio loptu, podmetnuo loptu i zatresao mrezu
47'
Zavrseno prvo poluvrijeme u Derventi
47'
Pocelo drugo poluvrijeme u Derventi, domacin krenuo sa centra
46'
46'
46'
Prvo poluvrijeme produzeno za dva minuta
45'
Za malo pored gola, sut sa 30 metara
41'
Žuti karton
Grub start
37'
Ostalo
Nakon pauze za osvjezenje nista se znacajno ne desava, miran period utakmice
34'
Ostalo
Sudijski tajm aut, igraci oba kluba se rashladjuju
30'
Å ut na gol
Pokusao je sa 18 metara Reljic, ali je sutirao preko gola
28'
Å ut na gol
Poslije jedne presjecene lopte na 30 metara od gola pokusao je Lukic sa 20 metara, ali je bio neprecizan
24'
Ostalo
Jos jedna dobra sansa za goste poslije prekida koji su stres za domace fudbalere, Mace se nije najbolje snasao
22'
Nakon ubacivanja iz kornera Ristic je vratio loptu sa druge stative, a Markovic je zakucao u mrezu sa gol linije
21'
20'
Ostalo
Gosti se oslobodili pocetnog pritiska i sve opasniji
18'
Å ut na gol
Kolosalna sansa za goste, sutirao je Lukic golman Calakovic kratkov odbio loptu, Martinovic je prosao golmana, ali golman Tekstilca mu se bacio u noge i sprijecio siguran pogodak, lopta je otisla u korner
13'
12'
12'
Ostalo
Djuranovic nece moci da nastavi utakmicu, ceka se prva izmjena u taboru gostiju
11'
Ostalo
Gosti trenutno sa deset igraca povrijedjen Srdjan Djuranovic
8'
Å ut na gol
Poslije kontranapada sa 20 metara lijevom nogom iskosa sa lijeve strane pokusao je Komljenovi', preko gola
6'
Ostalo
Domacin angazovaniji na pocetku utakmice, izveo vec dva kornera
3'
Å ut na gol
Pokusao je Savanovic sa 20 metara, pored gola
3'
Ostalo
Pocela utakmica u Derventi, sa centra krenuli gosti iz Doboja
1'
Protokol
Glavni sudija: Lazić BoÅ”ko Delegat utakmice: Marković Milivoje Prvi pomoćni sudija: Makarić Bojan Drugi pomoćni sudija: Vuković Radmilo 4. sudija: Panić Bojan