Ostalo
Pokusao Radic, ali golman Simic siguran
88'
Ostalo
Dobar pas Rasevica, Pavlovic zamalo zakasnio, u Modrici je pitanje pobjednika davno rijeseno
86'
Izmena - ulaz
84'
Izmena - izlaz
84'
Usao Radovan Vujic
80'
Usao Obrad Simic
79'
Ostalo
Sutjeska opusteno igra finis susreta i sve cesce je pred golom domacina
78'
Gol Mirkovica glavom sa tri cetiri metra poslije centarsuta Vasiljevica
74'
73'
Šut na gol
Kostadinovic bio u sjajnom prpodoru, zamalo autogol, samo korner za domacina
71'
Šut na gol
Sut Ninkovica sa pet sest metara, Tomic brani
70'
Izasao Jovica Dacevic
69'
67'
67'
Usao Dragan Brkic
67'
Šut na gol
Demonjic je sa 16 metara lijepo gadjao Simic se ispruzio i odbranio, izbacio loptu uu kroner
65'
Ostalo
I pored visokog vodjstva domacini i dalje nastavljaju da napadaju
63'
58'
57'
50'
Sut Kuljanina sa desetak metara u lijevi donji ugao poslije dobrog centarsuta i asistencije glavom Nemanje Kojica
50'
Ostalo
U kornerima 10:0 za domacina
47'
Usao Srdjan Zugic
47'
Ostalo
Pocelo drugo poluvrijeme u Modrici
46'
Zavrseno prvih 45 minuta na stadionu Doktor Milan jelic u Modrici
45'
Lijepa akcija domacih, trifkovic sa 12 metara salje loptu uz lijevu stativu Simica
43'
Šut na gol
Dobar udarac Demonjica, golman Simic izbacuje u korner
40'
Žuti karton
Grub start
37'
Ofsajd
Domacini postigli i treci gol, strijelac bio Nemanja Kojic, ali je ponisten zbog ofsajda, opravdano
33'
Sut sa 18 metara i pogodio je lijevi donji ugao golmana Simica
30'
Penal
Rukom u sesnaestercu je igrao Filip Filipovic pa sudija Taborin nije imao izbora, pokazao je na bijelu tacku
26'
Ostalo
Mirniji period utakmice, bez izglednih sansi
25'
Penal
Penal za domacina
25'
Siguran sa 11 metara
25'
Šut na gol
Poslije izvedenog kornera jos jedna dobra prilika za domacina, sut Momka Kojica odbranio golman Sutjeske
18'
Šut na gol
Pokusao je Dusko Kuljanin iskosa sa desne strane lijevom nogom, ali golman Simic je bio na mjestu i izbacio loptu u korner
15'
Ostalo
Igra se uglavnom izmedju dva sesnaesterca
13'
Ostalo
Bez vecih prilika u Modrici
7'
Ostalo
Domacin na pocetku angazovaniji i agresivniji
3'
Ostalo
Pocela utakmica u Modrici
1'
Ostalo
U 36. sekundi opasan napad domacina i korner
1'
Protokol
Glavni sudija: Taborin Marko Delegat utakmice: Stanić Saša Prvi pomoćni sudija: Rakić Bojan Drugi pomoćni sudija: Vuković Radmilo 4. sudija: Lazić Boško