Žuti karton
Mitar Lukić, trener Borca
85'
Å ut na gol
Korner sa leve strane za Borac, ČauÅ”ević je zahvatio loptu glavom, ali Mladen Jokić nekim čudom brani kada je izgledalo da će lopta zavrÅ”iti u mreži gostiju.
83'
Bila je akcija gostiju koji su imali nekoliko pokuÅ”aja, ali ih je osujetio mladi Rajko Đurić. Onda je lopta doÅ”la do Ananda Krecelja koji je iz neposredne blizine Å”alje u mrežu. Tako je Omarska kaznila domaćina za prokockanih nekoliko zicera.
65'
63'
63'
Žuti karton
60'
Asif ČauÅ”ević proÅ”ao je po levoj strani i lepo uposlio Igora Susakovića koji Å”utira nisko, po zemlji, i pogađa cilj za rezultatski preokret.
56'
CentarÅ”ut SiniÅ”e PivaÅ”evića sa desne strane, Ozren Perić zahvatio je loptu glavom i poslao u mrežu Omarske za izjednačenje.
52'
48'
Penal
Hajrudin Zurapović sapleo je DuÅ”ka Stojnića, dosuđen je penal.
47'
Žuti karton
47'
46'
46'
45'
Å ut na gol
Kakva Å”ansa za goste... DuÅ”ko Stojnić je zahvatio loptu glavom i sa tri metra pogodio golmana Borca. Mladi čuvar mreže Rajko Đurić čudnovato je intervenisao i sačuvao gol Å amčana.