Žuti karton
58'
Žuti karton
50'
Poslužen je na levoj strani Ozren Perić koji je prihvatio loptu, pa sačekao da se na travi nađu golman Matović i joÅ” jedan defanzivac tima iz Teslića, a onda loptu poslao u suprotni donji ugao. Gostima u tim trenucima nije bilo pomoći.
50'
Žuti karton
48'
Žuti karton
Zoran Perić
48'
Bernard Majić izaÅ”ao iz igre, na terenu je Joco Ivan Čeliković.
46'
Slobodan udarac
Skraćeni korner sa leve strane odlično je izveo Asif ČauÅ”ević, ali je Darjan Matović izblokirao taj udarac.
35'
Korner
Korner sa leve strane za domaćina, ali su Borčevi igrači jeftino "prodali" loptu.
23'
Postava
Postava: Darijan Matović, Vladan Savić, Dejan Jelić, Srećko Lale, Rade Popović, Halid Osmić, Maid Mahmutović, Nikola Kopanja, Stefan Savić, Predrag Travar, Nemanja Kutić.
14'
Postava
Postava: Rajko Đurić, MiloÅ” Ilić, Aleksandar Ćosović, Ozren Perić, Ranko GaleÅ”ić, Stojan Stanković, DuÅ”an Bijelić, Igor Susaković, Asif ČauÅ”ević, Bernard Majić, Zoran Perić.
10'
Protokol
Glavni sudija: Å arić SlaviÅ”a Delegat utakmice: Gvozdić Dalibor Prvi pomoćni sudija: Simić Milan Drugi pomoćni sudija: Makitan Veljko 4. sudija: null