3 : 2
3 : 1
Župa: Lakić, Radetić, Kodžoman,,Stamenić, Kresojević, ,Jeremić ,Šestić, Gligić, Smiljanić, Mašić, Mihajlović Đ. Rezerve: Bundalo, Vidović, Pešić, Vrančić, Malkić, Knežević, Ivanišević Trener:Vukomanović Bojan
sloboda: Pandurević, Radić, Konjević, Pavlović, Dobrijević, Subotić, Lukić, Dragić, Radović, Pesmica, Đorđić Rezerve: Vukašinović, Kljajić, Milišić, Ninković, Novaković Gligić S. Kljakić
Službena lica: Sudija: Ratković As. sudije: Ilišević As. sudije:Njumendžija Delegat: Majstorović
U prvom kolu Župa je izgubila kući od Sloge DIPO s 2:0 Dok je Sloboda u D.Podgradcima,pobedila Potkozarje s 2:1.
Utakmica je počela, a prvi napad ima ekipa domaćina.
Lopta samo sto je krenula. S "centra" a delegat prekontrolisao tehničke prostore, domaći su poveli s 1:0 pogodnom Smiljanića.
Prvu ozbiljniju priliku za goste imao je Radićs ruba kaznenog prostora ali je lopta završila iznad gola Lakoća.
Slobodan udarac za domaće s 30ak metara Prstića ali za malo ne precizan, lopta završava tik iznad stative.
18min. Slobodnjak za domaće izvodi Mihajlović za Radetića , iskosa s desne Brani Pandurević.
Polovina prvog dela utakmice, U udarcima s ugla 3:2 za domaće.
Pokušaj pesmice za goste s leve strane Lopta pored vrata Lakoća u toku26min pr Bog dela.
31min. šut s 20ak metara, Lakić na visini zadatka,
31min. šut s 20ak metara, Radovića, Lakić na visini zadatka,
Prva opomena na utakmici zaradio je Konjević u 36min .
5min. Do kraja regularnog prvog dela utakmice.
41min 1:1 u kartonima jer je i u domaćoj ekipi "požurio" i Jeremić.
Kraj prvog dela igre Župa 1:0 Sloboda .
Drugo poluvreme utakmice u Milosavcima, su izmena u obe ekipe.
Pralica sam 1 na 1 na Lakića pogadjaza izjednačenje u 49min.
50minut u toku, prekršaj Radetića, i čuti karton.
56min dvostruka izmena za domaće, Iz igre izlazi Kodžoman u igru Pešić Iz igre Radetić u igru Ivančević.
Udarac sa ugla za domaće najbolje se snalazi Gligić za prednost fomaćih 2:1 , U toku 60min
minut kasnije ponovo Gligić postoje drugi pogodak. 3:0 za do aće.
63min. Prva izmena za goste , Iz igre Pavlović u igru Kljajić V.
70min treća izmena za domaće , U igru Vidović iz igre Mašić.
73min kazneni udarac za domaće ali šut Šestić završava pored leve stative Pandurević a.