1 : 1
0 : 0
Protokol
Glavni sudija: Predrag Erletić (Modriča) Prvi pomoćni sudija: Dejan Radić (Modriča) Drugi pomoćni sudija: Slaviša Gligorić (Doboj) Četvrti sudija: Delegat: Predrag Pajić (Šamac) Кontrolor suđenja: Dragan Nišić (Šamac)
Majstorija Duška Sakana sa 40 metara.

Banjalučki BSK i Gorica iz Šipova odigrali su juče na Čairama meč koji je završen rezultatom 1 - 1. Duel bi ostao upamćen samo po izuzetno teškim uslovima za igru ali to nije dozvolio Duško Sakan trener-igrač gostujuće ekipe. Igrao se 64' minut kada je Sakan uputio udarac sa 40-ak metara prema protivničkom golu, zahvaljujući svojoj lucidnosti i umijeću, a na veliko iznenadjenje golmana Vukovića i svih prisutnih, lopta je završila u mreži. Medjutim u 71' minutu rezultat je poravnao Trninić sa bijele tačke.