12.04.2021 09:33 Ismet Nimanović

Sa penala u Premijer ligu

U Širokom Brijegu u SD „Pacera“ odigrana je druga finalna utakmica za ulazak u Premijer futsal ligu Bosne i Hercegovine između domaće ekipe Hercegovina i Banovića. Na kraju je bilo 5:5. Pa se pristupilo šutiranju penala, jer je i prva utakmica u banovičćima završena rezultatom 5:5.  Hercegovina je bila bolja i postigla četiri gola sa sedam metara,...

05.04.2021 08:58 Ismet Nimanović

Ā  U Banovićima bez pobjednika, Banovići - Hercegovina 5:5

Prvu finalnu utakmicu doigravanja za ulazak u Premijer futsal ligu u Banovićima su odigrali domaća istoimena ekipa i Hercegovina iz Širokog Brijega, već u 3. minuti Jurišić je doveo goste u prednost 0:1, od 12. minute do 24. Banovićani su postigli tri gola, Mujić, Čehajić i Turić za vođstvo od 3:1.   U istoj minuti Skoko je smanjio na 3:2, da bi Turić svojim drugim...