23.11.2022 04:51 Administrator DC

Francuzi razbili Kengure

Fudbaleri Francuske ubjedljivom pobjedom otvorili su Mundijal u Kataru. "Trikolori" su savladali Australiju 4:1, iako su gubili već od 9. minuta, ali su u nastavku dodali gas i rutinski upisali tri boda. Naredni rival Francuske je Danska koja je danas igrala bez golova sa Tunisom.   Australija, bez ijednog startera koji nastupa u ligama petice, povela je protiv...

23.11.2022 04:27 Administrator DC

Remi Danske i Tunisa

U prvom kolu grupe D na Svjetskom prvenstvu u Kataru Danska i Tunis igrali su 0:0.   Bila je to jedna slaba fudbalska predstava. Igralo se bez mnogo prilika za gol. Jedinu pravu šansu imali su Danci u 70 minuti. Nakon  kornera Kornelijus je sa svega nekoliko  metara tikao glavom i pogodio stativu. DANSKA - TUNIS 0:0 Sudija: Cezar Arturo Ramos Palazuelos...