Kokanović i Verić vratili Policajce na vrh

KMF Policajac je u posljednjem meču četvrtog kola Druge lige Republike Srpske grupa ''Zapad'' savladao KMF Starčevica u banjalučkom Boriku sa 3:1 i tako se sa deset bodova ponovo vratio na vrh tabele.

U jednoj teškoj utakmici za pretendenta za vrh tabele, pred oko 400 ljubitelja futsala u banjalučkom ''hramu sporta'', KMF Policajac je slavio pobjedu poslije preokreta u drugom poluvremenu.

Prethodno je domaćin poveo u 9. minutu susreta golom Nemanje Jalića. U drugom poluvremenu Policajci ipak uspjevaju da okrenu rezultat. Nemanja Kokanović je u 27. minutu poravnao na 1:1, a potpuni preokret donio je Dragan Verić golovima u 30. i 40. minutu utakmice.

KMF STARČEVICA - KMF POLICAJAC 1:3 (1:0)