Borac bolji od Podrgrmeča

Prvo poluvrijememeča Podgrmeč - Borac Kozarska dubica  ekipe su se ravnopravno borile i bila je to igra između dva šesnaesterca. Prvi u gol šansu došli su domaćini preko Pudića. Potom su napadaći gostiju iskoristili propust uže odbrane i došli preko Tomasa u vodstvo od 0:1. Pred kraj poluvremena Karić dolazi u izglednu šansu i poravnava rezultat 1:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Trener Kuželj od 46' u igru uvodi Međedovića,Demiraču i Jagurdžiju.

Gosti su bolje otvorili drugo poluvrijeme i strpljivo gradili napade a ujedno i zatvorili prilaz iskusnom i vrlodobrom golmanu Šarcu.
Imao je domaćin želj i htijenje ali nikako da dođu do igre i poziciju da ozbiljnije ugroze gostijućeg golmana. Oba su trenera vrišili izmjene i u nastavku susreta.

Gosti su bili organizovani i pokazanim većim motivom da dođu do pobjede. To im je na kraju i uspijelo i realizirali su svoje šanse i zasluženo pobijedili.

Domaćin problem organizacije na sredini terena i završnicu mora poboljšati u koliko želi ostvariti zacrtani cilj.
FK "Borac" iz Kozarske Dubice nastupa u Regionalnoj Ligi FS RS -grupa Zapad, te su u dosadašnjem dijelu njihovog prvenstva ostvarili 14 pobijeda u isto toliko utakmica.

Ekipu sa klupe uspješno vodi, bivši trener Podgrmeča, Zoran Bujić Buja. Koliko su uvjerljivi u svojoj ligi, govori činjenica da su u 14 odigranih utakmica postigli nevjerovatnih 67 golova.

Igračima Zorana Bujića čestitke za fer i hrabru igru.

NK "Podgrmeč" - FK "Borac" K.Dubica 1:3 (1:1)

Strjelac za goste Tomas 3x a jedini pogodak za domaćina postigao je Karić.

Igralište u Mahali. Igrato po prohladno vrijemenu.

NK "Podgrmeč": Salešević. Begić A.,Pudić, Vučkić, Begić H.,Minhas, Hamzabegović, Plavotić,Avdić,Paunović, Karić. Trener Feđa Kuželj. Još su igrali; Međedović,Demirača,Jagurdžija, Smajlović,Šarčević,Kumalić, Škoro i Jahić.

FK "Borac": Šarac,Pekić,Gorinjac,Dalić,Polovina,Janković,Zec,Ćulubrk,Antonić,Tomas,Prale. Trener: Zoran Bujić. Još su nastupili;Topić,Marin,Pekić,Reljić.