Tango poražen u Tuzli

Futsaleri Salinesa savladali su danas u Tuzli KMF Tango sa 7:2 u utakmici 14. kola Premijer lige BiH.

Tuzlaci su stvari riješili već u prvom poluvremenu kada su poveli sa 4:0 golovima Seada Buljubašića, koji je dva puta tresao mrežu Genga, te Armina Selimovića i Denisa Isanovića. Tek što je počelo drugo poluvrijeme Sead Buljubašić kompletira svoj hettrik za 5:0, a onda u 29. minutu Amar Hasić pogađa za 6:0, te je Salines nakon toga lagano odigrao posljednjih deset minuta.

Naid Ćatić je uspio u 33. minutu da smanji rezultat na 6:1, ali je onda Deni Imširović pogodio za 7:1, da bi konačnih 7:2 postavio Srđan Milošević u 39. minutu utakmice.

FC SALINES – KMF TANGO 7:2 (4:0)
Dvorana Mejdan, Tuzla
Gledalaca: 80
Sudije: Vedran Marčinko i Amar Macić (oba Mostar)
Strijelci: 1:0 Isanović 10, 2:0 Selimović 11, 3:0 Buljubašić 18, 4:0 Buljubašić 19, 5:0 Buljubašić 21, 6:0 Hasić 29, 6:1 Ćatić 33 (10m), 7:1 Imširović 38, 7:2 Milošević 39
Žuti kartoni: Milinković (Tango)

Salines: Hodžić, Selimović, Buljubašić, Isanović, Imširović, Milanović, Hasić, Idriz, Marković, Alić

Tango: Gengo, Milošević, Milinković, Musić, Lemez, Ćatić, Minić, Marić, Kožul, Purković

Zrinjski 4 : 2 Kaskada
Mostar SG Staklorad 2 : 1 Seljak
Beli anđeo 8 : 3 Tango
Leotar 0 : 3 Salines
Brotnjo 8 : 2 Centar