Sloga složno kroz Konjic
U revanš susretu četvrtfinala Kupa BiH Sloga iz Gornjeg Crnjelova je odigrala remi 2:2 sa ekipom Klisa i tako izborila plasman u polufinale. U prvom susretu, u Gornjem  Crnjelovu, je bilo 1:1, pa su dva gola data u gostima bila dovoljno za plasman dalje. Ovo je i najveći uspjeh Sloge u njenoj istoriji.

Utakmica je odigrana u sjajnoj atmosferi, pred 4 000 gledalaca. Već u 1. minutu domaći dolaze do gola preko svog najboljeg igrača Amela Bajrića. U 7. minutu izjednačenje preko Matovića. Matović je donio vođstvo gostima,  koji je dobro primio loptu poslije slobodnog udarca.

U drugom dijelu dobra igra oba rivala. Domaćin ima incijativu. Kapiten Sloge, Komarčević, je imao šansu u 76. minutu ali je šutirao preko gola. U 80. minutu izjednačenje -  Bajrić je bio precizan sa 11 metara. Do kraja, Sloga je igrala mirno i sačuvala rezultat koji ju je odveo u polufinale Kupa BiH.

KLIS - SLOGA (GC) 2:2 (1:2)
Gradski stadion u Konjicu. Gledalaca: 4000. Sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo). Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i  Mirza Demir (Kakanj). Delegat: Franjo Smoljo (Kupres). Kontrolor suđenja: Radoslav Kapor (Trebinje).
Strijelci: 1:0  Bajrić, 1:1 Matović u  7, 1:2 Matović  u 31, 2:2 Bajrić u 81. iz 11 metara.
Žuti kartoni: Makan, Mušinović, Ćosić (Klis), Arnautović, Macanović, Matović, Ristić (Sloga GC)
KLIS: Ramić, Makan, O.Ćosić (od 77. N.Kudra), Šehić, Butevija, Čilić, Vila, Hebibija (od 62.  A.Kudra), Mušinović, Bajrić, Husrep (od 52. Latuka).
SLOGA (GC): Bodiroga, Arnautović, Benović, Matović Hadžikadunić (od 60. Labović), Komarčević, Krmar, Mihailović, Stokić, Macanović(od 90. B.Panić), Ristić (od 73. Miljković)