Orlovi bolji od Trebinjki

ŽKK Leotar 03

U prvoj polufinalnoj utakmici plej-ofa ŽKK "Leotar 03" je poražen u Banjaluci od KK "Orlovi" rezultatom 90:65 (21:12, 27:14, 23:24, 19:15).

Domaće igračice su dobro otvorile utakmicu i već na početku meča pokazale da će učiniti sve da pobjeda ostane u Banjaluci.

U 5. minutu bilo je 14:6, a na kraju prve četvrtine rezultat je 21:12.

Tokom druge četvrtine prednost je rasla tako da je bilo i plus 24 koša - 40:16 i 42:18, a na odmor se otišlo sa rezultatom 48:26.

Tokom treće četvrtine igračice Slaviše Ožegovića su održavale prednost od dvadesetak razlike, a u posljednjih deset minuta ušlo se sa 71:50.

Nkon četrdeset minuta na semaforu je pisalo 90:65.

Kod pobjednika najefikasnije su bile Zeljković sa 25 i Domuzin sa 22 koša, a kod "malenih" Milaković sa 16, Dostinić sa 14 i Gudelj sa 13 koševa.

Druga utakmica igra se u srijedu na parketu Sportske dvorane "Miloš Mrdić".

KK "Orlovi": Vasilić 16, Popović 2, Zeljković 25, Domuzin 22, Rajić 8, Kovačević 4, Marjanović, Simić 3, Babić 4, Božić, Orašanin, Emeše 6. Trener: Slaviša Ožegović.

ŽKK "Leotar 03": Kešeljević, Milaković 16, Tomašević 1, Milanović 13, Radovanović, Papović, Putica 4, Dostinić 14, Gudelj 13, Škrivan 4, Gordić. Trener: Đorđije Ninković.