Borac brojao do osam

Borac je savladao tim iz Petrova sa visokih 8:0, a da su njegovi igrači bili malo spretniji taj trijumf je mogao biti i uverljiviji. Mrežu Ozrenaca načeo je Milan Simeunović, onda se ubro povredio, a Samir Isanović postao dominantna figura utakmice. Sa četiri pogotka izbio je na čelo liste strelaca, zajedno sa Ognjenom Škorićem iz Jedinstva.

Iako sezona na drugoligaškom „Zapadu“ još nije završena, igrači Borca bili su mislima okrenuti ka sredi i onom što sledi. Naime, igra se finale OFS Šamac, a rival je Mladost iz Donje Slatine.

Time je sve rečeno...

BORAC - OZREN 8:0 (2:0)

Stadion: Gradski. Gledalaca: 100. Sudija: Zoran Tripunović(Doboj)7. Strelci: Simeunović u 2., Isanović u 8., 65., 71.(jedanaesterac) i 75.minutu, Dujmušić 53., Pivašević u 55.i Ćosović u 66.minutu.

BORAC: Đurić -, D.Ilić 7(od 46.min.Zurapović 7), Dujmušić 7.5, Pivašević 7.5, Ćosović 7.5, Galešić 7(od 58.min.Milićević 7), Čolić 7, Bijelić 7, Maksimović 7, Isanović 8.5, Simeunović –(od 23.min.Ignjatović 7).

OZREN: T.Talić 5.5, Šabanović 5,S.Samardžić –(od 22.min.Stefanović 5), Čajlaković 5, Vuković 5, N.Samardžić 5, Katanić 5, Nikolić 5, Nikić 5, Imamović 5, S.Talić 5.

Karanovac 5 : 0 Sloga(S)
Proleter 2 : 4 Sloga(T)
Laktaši 0 : 0 Borac
Ozren 1 : 6 Omarska
Vranjak 0 : 3 Sloga(D)
Polet 1926 1 : 5 Sloboda