Novi trijumf Krupe

Fudbaleri Krupe i u trećoj prijateljskoj utakmici u sklopu letnjih priprema ostvarili su pobedu bez primljenog gola, juče su na Zlatiboru, u prvom testu u Srbiji, pobedili Iskru iz Danilovgrada rezultatom 2:0.

Prvi gol postigao je Nikola Mandić u 18. minutu, da bi rezervista Lazar Nikolić u 48. udvostručio prednost i obezbedio pobedu. Pre polaska na Zlatibor Krupljani su pobedili metalež u jajcu 1:0 i Jedinstvo u Bihaću 4:0.

Krupa – Iskra   2:0 (1:0)

Igralište: na Zlatiboru. Gledalaca: 100. Strelci: Mandić u 18. i L. Nikolić u 48. minutu.

KRUPA: Kolak, s. Nikolić, Savić, Maksimović, Raković, Dujaković, Miketek, Bilal, Golubović, M. Modić, Mandić. Još su igrali: Puzigaća, Makitan, Dekić, Palić, Šipovac, Glamočić, Hadžić, L. Nikolić, Lukić.

ISKRA: Blažić, Obradović, Pejović, Lakić, Perović, Šahman, Borečić, Vukotić, Đurišić, Mandić, Milić.

Jedinstvo 1 : 1 Kozara
Željezničar Sport Team 1 : 1 Slavija
Tekstilac 1 : 3 Modriča Alfa
Krupa 2 : 0 Rudar Prijedor