Laktaši pregazili Slobodu

Laktaši - Sloboda Donji Podgradci /Foto: FK Laktaši

Danas je na memorijalnom turniru u Aleksandrovcu odigrana treća kontrolna utakmica. Laktaši su u polufinalu savladali Slobodu iz Donjih Podgradaca. Goste je u vođstvo doveo Srđan Glišić u 30. minuti. Prednost je u 57. udvostručio Uroš Stamenković lob udarcem, a slično je pogodio i Cvijo Banjac četiri minute kasnije. Sloboda je smanjila na 3:1 u 65. minuti, a konačan rezultat postavio je igrač utakmice Saša Erceg, iz penala u 80. minuti. Laktaši će sutra od 18.30 igrati u finalu sa boljim iz duela Potkozarje - Crni Vrh.

Trener Vranješ je danas izrotirao 20 igrača. Utakmicu su počeli: Blagojević, Rogić, Banović, Trninić, Popović, Novković, Erceg, Palikuća, Glišić, Stamenković, Lekić. Još su igrali: Telić, Šavija, Šipovac, Arežina, Laješić, Mitrović, Savić, Banjac C, Banjac N.

Izvor: Fejsbuk stranica FK Laktaši

Kozara 3 : 5 Torpedo
Laminci 1 : 0 Kalemi
Župa 1 : 2 Crni vrh
Omladinac 3 : 0 Sloga DIPO
Biseri 5 : 1 Potkozarje
Obradovac 2 : 0 Mladi Krajišnik
Sloboda 1 : 5 13 Skojevki