Krupa ubjedljiva protiv Slobode MG

Fudbaleri Krupe odigrali su danas prijateljsku utakmicu u Krupi na Vrbasu, pred početak prvenstva protiv Slobode iz Mrkonjić Grada.

Krupa dolazi do vodstva u 16. minuti nakon sjajnog šuta Golubovića. U 25. minuti na 2-0 povisio je Mihael Modić. To je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku, Krupa je nastavila sa sjajnom igrom. Na samom otvaranju drugog poluvremena, Bilal je pogodio za 3-0. U 68. minuti Puzigaća pogađa za 4-0. U 72. minuti bilo je 5-0 a drugi gol postigao je Bilal. Do kraja susreta Krupa je postigla još dva gola a strijelci su bili Glamočić i Golubović za ubjedljivih 7-0.

FK Krupa: Kojak, Dujaković, Golubović, Nikolić L., Maksimović, Šipovac, Dekić, Palić, Mekitan, Modić M., Nikolić S.

Još su igrali Puzigaća, Blažević, Guskić, Filipović, Miketek, Glamočić, Modić A., Knežević, Bajić.

FK Sloboda:  Simatović, Nenad, Mitrić, Miladinović, Malinović, Babić, Đukarić, Anđelić, Radanović, Srndić, Gračanin.

Još su igrali: Malešivić, Milanović, Banjac, Eremija.

Izvor: FK Krupa.net

Jedinstvo 1 : 1 Kozara
Željezničar Sport Team 1 : 1 Slavija
Tekstilac 1 : 3 Modriča Alfa
Krupa 2 : 0 Rudar Prijedor