Katastrofa Sloge

Sloga - Tekstilac

Biće ovo teška sezona za tim Sloge iz Gornjeg Crnjelova. Počeli su oni šampionata sa izuzetno mladim timom. Svi igrači u zapisniku su mlađi od 21 godine i nisu mogli ravnopravno da se nose sa gostima iz Dervente. Odolevali su do 28. minute , tada je Perović uspeo da matira Simića.

Samo šest minuta nakon toga novi pogodak Tekstilca. Sada je mrežu pogodio Stefan Milojević. Gosti su nakon toga malo smanjili gas, kontrolisali igru, da bi u sudijskom vremenu došli i do trećeg gola, pa se na odmor otišlo kod vođstva Tekstilca od 0:3.

Nastavak je doneo istu sliku na terenu. Tekstilac mnogo bolji, kvalitetniji i odlučniji, pa postiže golove preko Raševića u 57. minuti, da bi se u listu strelaca upisao i Marić u 79. minuti. Kako je bližio kraj meča tako je padala koncentracija ipak slabašnih igrača Sloge, pa je šesti gol dao u 83. minuti Jolović. U samom finišu još dva gola, Prvo je Marić postigao sedmi, a osmi i konačan rezultat postavlja Perović.

Sloga Gornje Crnjelovo – Tekstilac Derventa 0:8 (0:3)

Derventa. Gradski stadion. Sudija: Dragan Kesić (Gradiška). Strelci: Perović 28. Milojević 34. Stupar 45+2, Rašević 57. Marić 79. Jolović 83.  Marić 85. (Tekstilac).

Sloga: Simić, Koprivica, Starčević, Kovačević, Trifković, Ćetković, Motika, Jovović, Dakić, Pantić, Todorović. Trener: Dalibor Kapikul. Na klupi: Savić, Stojanović.

Tekstilac: Plisnić, Marić, Jolović, Aljetić, Stupar, Perović, Zarić, Milojević, Ćorić, Rašević. Trener: Danimir Mikanović . Na klupi: Pećić, Grahovac, Reljić, Đuričić, Đekić, Antonić, Ćirić.

Jedinstvo 1 : 1 Kozara
Željezničar Sport Team 1 : 1 Slavija
Tekstilac 1 : 3 Modriča Alfa
Krupa 2 : 0 Rudar Prijedor