Remi Osijeka i Radnika

Reprezentativnu pauzu Osijek i Radnik iz Bijeljine su iskoristili da odigraju jednu prjateljsku, kontrolnu utakmicu. Nakon 90 minuta igre nije bilo pobednika. Meč je okončan nerešenim rezultatom 2:2. Radnik je imao i rezultatsku prednost, golovima Motike, ali su domaći poravnali sa bele tačke, u samom finišu susreta.

OSIJEK – RADNIK 2:2 (1:1

Strijelci: Talis u 21, Motika u 31, 48, Mbakogu iz penala u 85. minutu. Stadion: SRC ''Kmen Igrad'' Velika kod Slavonske Požege. Gledalaca: 500. Sudija: Domagoj Kurtović (Osijek).

OSIJEK: Malenica, Lončar, Gutieri, Majstorović, Silva, Talis, Jugović, Ndockit, Pilj, Marić, Mance. Igrali su još: Ivušić, Dugandžić, Špoljarić, Šorša, Mioč, Ćosić, Mbakogu, Marin. Trener: Dino Skender.

RADNIK: Hodžić, Bečelić, Simonović, Despotović, Radović, Plavšić, Gogić, Mekić, Motika, Bradonjić, Zukić. Igrali su još: Bilobrk, Šubert, Ilić, Peco, Popara, Vasić, Đurić, Maksimović. Trener: Mladen Žižović.

Radnik 5 : 1 Zvijezda 09
Željezničar 1 : 0 Tuzla Siti
Velež 2 : 1 Borac
Sarajevo 2 : 1 Mladost
Široki Brijeg 1 : 1 Zrinjski
Sloboda 2 : 1 Čelik