Olimp ubjedljivo poražen u Vogošći

Sa jedne od utakmica Olimpa

Kadeti paljanskog Olimpa poraženi su na gostovanju kod Unisa u Vogošći sa 4:1 u utakmici 4. kola Omladinske lige BiH grupa ''Centar A''.

U kratkom razmaku Paljani su primili dva pogotka. U 19. minutu je mrežu Baričanina zatresao Omar Omerović, a osam minuta kasnije u strijelce se upisao i Sandin Pirić. Vratio se Olimp u 49. minutu golom Igora Đorde, tražio put ka izjednačenju, ali nija našao.

I onda u finišu Olimp prima dva pogotka, pa na kraju pobjeda domaćih ispada poprilično ubjedljiva, a ponovo su se u strijelce upisali Omerović i Pirić.

UNIS - OLIMP 4:1 (2:0)
Stadion ''Hakija Mršo'', Vogošća
Gledalaca: 50
Sudija: Uroš Jugović (Pale)
Strijelci: 1:0 Omerović 19, 2:0 Pirić 27, 2:1 Đorda 49, 3:1 Omerović 80, 4:1 Pirić 83
Žuti kartoni: Balešić, Otajagić, Gljiva (Unis), Đorda, Lučić (Olimp)

Unis: Mujić, Omerović, Pirić (od 85. Spahić), Balešić (od 77. Tabaković), Kabaklija (od 68. Stomornjak), Klačar (od 85. Suljkić), Otajagić, Čovrk, Bejdić (od 56. Avdagić), Gljiva, Mujan  Trener: Admir Čehajić

Olimp: Baričanin (od 71. Vukadin), Matović, Gluhović, Terzić, Lučić, Čeremidžić (od 85. Todorović), Đorda, Brezo, Babić (od 46. Lazarević), Šibalija, Komlenović (od 46. Marić)  Trener: Branislav Radičić

Radnik : Bosna
Slavija : Goražde
UNIS : Sarajevo
Famos : Igman
Željezničar : Ilijaš