XS
SM
MD
LG

Šehović sudi u Bijeljini (video)
Fudbalski šampionat Bosne i Hercegovine se nastavlja  ovog vikenda. Derbi se igra u Bijeljini. domaći Radnik čeka Zrinsjki,a evo službenih lica na svim mečevima Premijer lige:

 

FK RADNIK - HŠK ZRINJSKI

Datum

14.09.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

16:30

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Bijeljina

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet - Tuzla

5

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Bezbjednost

 

6

Kaljanac Haris – Sarajevo

NK ČELIK - FK MLADOST

Datum

14.09.2019.

TV prenos

                                                   

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

16:30

A 1

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Delegat

Idrizović Haris - Konjic

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko - Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK BORAC

Datum

14.09.2019.

TV prenos

                                                       BHT1

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

20:00

A 1

Maksimović Bojan – Modriča

Mjesto

Tuzla

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Alibašić Suvad - Sarajevo

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

Puhalac Branislav - Rogatica

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK TUZLA CITY

Datum

15.09.2019.

TV prenos

                                              

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

19:30

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Musić Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK ZVIJEZDA 09

Datum

15.09.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV  

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Termin

19:30

A 1

Dujmović Boris – Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Vuković Strahinja – Trebinje

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Bojo Danijel – Kiseljak

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK VELEŽ - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

14.09.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Termin

16:30

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Mjesto

Mostar

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Mandić Mile - Kozarska Dubica

4

Paradžik Goran – Ljubuški

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan - Ist.Sarajevo

5

Mujić Elvis – Banovići

Bezbjednost

Galić Dobroslav - Grude

6

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

 


Tuzla City : Radnik
Zvijezda 09 : Borac
Željezničar : Mladost
Velež : Zrinjski
Sarajevo 2 : 0 Čelik
Široki Brijeg : Sloboda
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sarajevo 13 8 3 2 27
2 Tuzla City 12 7 3 2 24
3 Željezničar 12 6 5 1 23
4 Radnik 12 7 0 5 21
5 Zrinjski 12 6 2 4 20
6 Borac 12 5 3 4 18
7 Čelik 13 4 4 5 16
8 Široki Brijeg 12 3 5 4 14
9 Sloboda 12 3 4 5 13
10 Velež 12 3 3 6 12
11 Mladost 12 2 3 7 9
12 Zvijezda 09 12 0 3 9 3