Budućnost pala u Rogatici

ROGATICA – Rogatička Mladost napravila je čudo. Poslije ponora nakon tri katastrofalno izgubljene utakmice u kojim su primili skoro 20 golova i poraza da domaćem terenu od Glasinca 2011. sa 1:3, niko nije mogao očekivati oporavak i bijeg sa začelja tabele Druge fudbalske lige, grupa istok.

A onda, dođe neočekivana pobjeda u gostima nad paljanskom Romanijom – 1:0 golom Filipa Mahajlovića, i jučerašnja, kod kuća nad Budućnosti iz Pilice 4:1 golovima Đorđa Močevića 2, Siniuša Tadića i Darka Nerića, stiže oporavak i opravdana nada da sve nije izgubljeno. Ovo tim prije što mladi fudbaleri, a njih je više od pola tima, pružaju sve bolje partije i sve uspješnije zamjenjuju „nezamjenljive“. Pružila im se prilika i oni je sve bolje koriste na zadovoljstvo starijih kolega i pravih simpatizera kluba.

MLADOST   - BUDUĆNOST 4:1 (1 :1)

Stadion: SRC „9. januar“ u Rogatici. Gledalaca: 100. Sudija: Stefan Maletić (Bijeljina) . Strijelci: 1:0 Močević u 20, 2:0 Tadić u 60, Močević u 73, 3:1 Rosić u 75, 4:1 Nerić u 89 minutu.Žuti kartoni: Mihajlović, Pavlović, Tadić, Nerić (Mladost Rogatica), Pajić, Luklić (Budućnost).
Crveni karton: Slobodan Radić (Budućnost) u 76 minutu.
Igrač utakmice: Đorđe Močević (Mladost Rogatica) 7,5.

MLADOST (Rogatica): Kojić , Pavlović , Šalić , Ćaćić , Lemez , Tadić  (od 76 minuta Duvnjak ), Mihajlović , Močević  (od 90+1 Karlić ), Nerić , Sokolović  (od 85 minuta Karišik ), Miličević . Trener: Dragan Jovanović.

BUDUĆNOST: S. Radić , P. Radić , Vukojičić , Marković , Rosić , Lukić , Pajić , Vasiljević , Lazarević  (od 30 minuta Simić ), Stevanović , Krezović . Predstavnik Kluba: Obren Marković.

Izvor:058.ba

Stakorina 4 : 2 Drina HE
Mladost (G) 3 : 1 Velež
Ilićka 01 0 : 2 Leotar
Famos 3 : 2 Milići
Jedinstvo 2 : 1 Proleter
Mladost (R) 4 : 1 Budućnost
Sutjeska 2 : 3 Romanija