Dorian Kuruzović sa tri gola srušio Dubrave

Fudbaleri trnske Sloge savladali su danas Dubrave na gostujućem terenu 3:1 u okviru 10.kola Druge lige RS, grupa "Zapad" , a briljirao je napadač gostiju, Dorian Kuruzović (19) sa čak tri pogotka.

Mreže su mirovale sve do 27. minuta kada je sjajni mladi napadač koji je prošao školu tima iz "Platonove" prvi put pogodio.

Dorijan Kuruzović(crveni dres) rešetka protivničke mreže

Nije mu trebalo dugo da uveća prednost, samo pet minuta kasnije udvostručio je prednost Sloge, a sa ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Dubrave su uspjele da smanje rezultatski zaostatak, u 84. minutu mrežu Nikole Crnčevića pogodio je Meris Demo.

Na kraju najbolji pojedinac susreta Dorian Kuruzović neposredno prije posljednjeg zvižduka sudije Dejana Radića, postiže svoj treći gol i postavlja konačan rezultat, uz svoj prvi "het trik" u seniorskom fudbalu.