Baljić razočaran igrom u Banjaluci

Slavlje nakon gola Stojana Vranješa /Foto:borac-sport.com

​Elvir Baljić, trener Tuzla sitija i Branislav Krunić su bili saigrači u reprezentaciji BiH, a u nedelju popodne na dve suprotne klupe u prvenstvenom duelu. Srećniji je na kraju bio Krunić. jer je njegov Borac savladao Baljićev Tuzla siti sa 2:0. O utakmici je Elvir Baljić rekoa:

-Utakmicu smo jako loše počeli. U prvih 15-20 minuta Borac je totalno dominirao, imao je prilika, mi smo jednostavno svaku loptu gubili, nismo bili pravi. Ne znam tačno šta se desilo mojim igračima, jako loša partija. Ipak, do kraja prvog poluvremena smo se nekako nosili, ali je bilo teško parirati Borcu sa deset igrača. Borac je igrao odlično, ima odličnu ekipu, u drugom poluvremenu smo pokušali nešto da promenimo i postignemo bar jedan gol, ali u tome nismo uspeli, Borac je stvarno imao puno više šansi. Bili smo stvarno loši, nisam mogao da prepoznam svoje igrače. Šta je, tu je, ostaje nam da čestitamo Borcu, a mi nastavljamo da radimo i čekamo sledeću utakmicu pa da vidimo šta možemo da napravimo – rekao je razočarani Elvir Baljić.

Radnik 0 : 0 Široki Brijeg
Sloboda 1 : 1 Sarajevo
Čelik 0 : 2 Velež
Zrinjski 2 : 1 Željezničar
Mladost 1 : 0 Zvijezda 09
Borac 2 : 0 Tuzla Siti