Budućnost poražena

Fudbaleri Budućnosti doživjeli su poraz, dok je Iskra osvojila bod u 14. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Vodeća Budućnost poražena je u Golubovcima od Zete 2:1 i prekinula seriju od četiri uzastopna trijumfa.

Budućnost je povela golom Igora Ivanovića u 9. minutu.

Izjednačio je Aleks Jamoa u 42, a peti trijumf domaćinu donio je Jovan Bošnjak u 54. Minute.

Iskra je u Pljevljima igrala sa Rudarom 1:1.

Domaćin je poveo golom Marka Krasića u 31. Minute.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Milan Đurišić u 64. minutu iz jedanaesterca.

Pobjede u ovom kolu ostvarili su i fudbaleri OFK Titograda i Petrovca.

Titograd je u podgoričkom naselju Zlatica pobijedio gradskog rivala, ekipu Koma 2:1 i prekinuo seriju od pet mečeva bez pobjede.

Do petog trijumfa ekipa sa Starog aerodrome došla je golovima Marka Miličkovića u 30 i Ognjena Gaševića u 85. minutu.

Jedini pogodak za Kom postigao je Goran Vujović u 52. minutu.

U primorskom derbiju Petrovac je pred svojim navijačima pobijedio Grbalj 2:0 i ustupio mu posljednju poziciju na tabeli.

Do trećeg trijumfa ove sezone došao je golovima Borisa Kopitovića u 27. i Halila Muharemovića u 69. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, u 15 sati i 30 minuta u Donjoj Gorici, sastaće se Podgorica i Sutjeska.