Leo slavio u Goraždu

Slavlje rukometaša Leotara

U 7. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" je u Goraždu pobijedio istoimeni rukometni klub rezultatom 26:29 (10:14). Ovo je treća pobjeda Trebinjaca u ovoj sezoni, a prva u gostima.

Tokom svih 60 minuta Trebinjci su igrali borbeno, požrtvovano i ispunjavali su dogovor iz svlačionice. To je rezultiralo njihovim vođstvom na kraju prvih 30 minuta kada je rezultat bio10:14.

To se nastavilo i u drugom poluvremenu za konačanih 26:29.

Najefikasniji kod domaćina bio je Delić sa 12, a kod pobjednika Miličević sa 8, Janković sa 7, Srdanović i Bugarinović sa po 5 golova.

U srijedu u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" igra se zaostala utakmica 4. kola RK "Leotar" - RK "Sloga" iz Doboja.

Goražde - Leotar 26:29 (10:14)

RK "Goražde": Pleh, Bukva 2, Osmanković 2, Marić 1, Pušilo 2, Krakonja 1, Jamak 1, Hurić, R. Hošo 1, Hubanić, Karkelja, Pilav, Bečić, Žiga 4, Delić 12, Fazlić. Trener: Elvir Hošo.

RK "Leotar": Savović, Draganić, Miličević 8, Parežanin, Milojević 2, Bugarinović 5, Ratković, Stojanović, Uljarević 1, Janković 7, Grk, Abramović 1, Srdanović 5, Radović. Trener: Darko Tavrić.

Izvor: Trebinje Live

Hercegovina : Krivaja
Maglaj : Borac M:TEL
Konjuh : Leotar
Sloboda : Gračanica