Deurić doneo tri boda

Fudbaleri Glasinca 2011 su zabeležili minimalnu,  ali veoma značajnu pobedu protiv čvrste ekipe Proletera. Iako su gosti iz Dvorova na Sokolac doputovali sa samo 12 igrača pružili su žilav otpor Glasinčanima.

Prvo poluvreme proteklo je u ofanzivi domaćih igrača ,stvorili su Sokočani nekoliko dobrih prilika, ali na odmor se otišlo bez postignutih pogodaka.

I u drugom delu domaći sastav je dominirao i konačno u 69. minutu stigao do prednosti ,dobru akciju domaćeg tima realizovao je najbolji akter meča Dejan Deurić za vođstvo 1:0 , a  ispostavilo se  na kraju da je to bio i konačan ishod ovog meča.

U dobru fudbalsku predstavu na Sokocu ukolpila se i sudijska trojka ne čelu sa glavnim arbitrom Milanom Tadićem koji su doprineli da ovaj duel starih sportskih prijatelja  protekne u najboljem redu.

II LIGA RS-GRUPA ISTOK

GLASINAC 2011-PROLETER (D)  1:0 (0:0)

Stadion:bara.Gledalaca:100:Sudija:Milan Tadić (Pale) . Strelac: Deurić u 69. minutu (Glasinac 2011) Žuti kartoni: P. Pajević, Šuka (Glasinac 2011)

GLASINAC 2011: M. Pajević , Ćosić ,M. Pejanović , P. Pajević , Deurić, N. Lukić , B. Lukić  (od 83.Dupljanin), Kreštalica (od 42.Ma.Vujičić),Šuka ,Mi. Vujičić , A.Pejanović 6,5.

PROLETER (D): Simojlović , Mrkajić , Gospavić ,Nikolić , Crkvenjaš , Furtula,Račanović , Simeunović, Sekulić , Jevtić 6 , Maksimovac  (od 46.Bogadanović )

Igrač utakmice: Dejan Deurić (Glasinac 2011)

Ilićka 01 2 : 0 Drina HE
Famos 1 : 1 Mladost (G)
Jedinstvo 2 : 1 Stakorina
Mladost (R) 1 : 4 Velež
Sutjeska 1 : 0 Leotar