XS
SM
MD
LG

Raspucana paljanska "Roma"

Posle dva poraza zaredom na Sokocu i u Višegradu paljanska "Roma" vratila se na pobjednički kolosjek.

U 13. kolu drugoligaškog Istoka Paljani su danas na svom terenu bili raspucani i ubjednjivo su savladali Budućnost iz Pilice sa 5:2. "Vučicu" do sedmog ovosezonskog slavlja predvodili su: Đorđe Jovanović-Joka, Marko Blagojević, Stefan Jokić, Njegoš Muharemović i Petar Perišić, a Borislav Simić bio je dvostruki strijelac za goste.

Fudbaleri Romanije nakon odigranih 13. kola zauzimaju peto mjesto sa 22. boda koliko imaju i četvrti Milići.

U 14. kolu narednog vikenda (9/10. novembar) Paljani putuje u Dvorove na duel sa Proleterom.

FK "Romanija" Pale - FK "Budućnost" Pilica 5:2 / 1:0

SC "Vlajko Petrović "
Gledalaca oko 100

Glavni sudija: Dalibor Stupić / Trebinje
Pomoćnici: Mladen Popović / Istočno Sarajevo, Ranko Vulić / Trebinje

Žuti kartoni: Đorđe Jovanović, Dejan Obradović / Romanija, Pavle Radić / Budućnost

Strijelci 1:0 Đorđe Jovanović 34, 2:0 Marko Blagojević 51, 2:1 Borislav Simić 67, 3:1 Stefan Jokić 84, 4:1 Njegoš Muharemović 86, 4:2 Borislav Simić 90+1, 5:2, Petar Perišić 90+2

Romanija: Nikola Mijović, Strahinja Čvoro, Đorđe Jovanović, Miloš Košarac, Nikola Živković Žile (od 76 Petar Perišić), Dragan Cicović, Njegoš Muharemović, Dejan Obradović, Đorđe Lazić (od 68 Ognjen Jevtović), kapiten Marko Blagojević, Miloš Koroman (od 46 Stefan Jokić)

Budućnost: Slobodan Radić (od 76 Jovica Simić), Pavle Radić, Duško Marković, Darko Rosić, kapiten Rade Lukić, Mile Pajić, (od 65 Borislav Simić), Dragan Vasiljević, Vojislav Stevanović, Vlado Ivanović, (od 46 Petar Vukojičić), Dalibor Krezović, Marko Ristić

 

 

 

 


Ilićka 01 2 : 0 Drina HE
Famos 1 : 1 Mladost (G)
Jedinstvo 2 : 1 Stakorina
Mladost (R) 1 : 4 Velež
Sutjeska 1 : 0 Leotar
Drina 2 : 1 Milići
Glasinac 2011 1 : 0 Proleter
Romanija 5 : 2 Budućnost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Leotar 13 10 1 2 31
2 Drina 13 8 3 2 27
3 Famos 13 7 2 4 23
4 Milići 13 7 1 5 22
5 Romanija 13 7 1 5 22
6 Velež 13 6 2 5 20
7 Glasinac 2011 13 6 1 6 19
8 Sutjeska 13 5 3 5 18
9 Budućnost 13 5 2 6 17
10 Mladost (G) 13 5 2 6 17
11 Stakorina 13 5 1 7 16
12 Ilićka 01 13 4 3 6 15
13 Proleter 13 4 2 7 14
14 Jedinstvo 13 4 2 7 14
15 Drina HE 13 3 2 8 11
16 Mladost (R) 13 3 2 8 11