Staklorad bolji od Sloge

U susretima 4. kola Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine, aktuelni prvak FC Mostar SG Staklorad je u Gornjem Vakufu / Uskoplju je u utakmici sa domaćom MNK Slogom, koja je bila dva puta prekidana bio ubjedljiv savldavši domaću ekipu (5:1), još su gostjuće pobjede izvojevale ekipe FC Centar u Livnu (5:3) i FC Salines u Mostaru, 3:0 .

Domaće pobjede su zabilježile ekipa KMF Tango protiv ekipe KMF Anđeli (5:3) i MNK Brotnjo protiv MNK Kaskade (10:3).

Rezultati,

KMF Tango - KMF Beli Anđeli 5:3,

MNK Seljak - FC Centar 3:5,

MNK Sloga - FC Mostar SG Staklorad 1:5,

MNK Brotnjo - MNK Kaskada 10:3 ,

HFC Zrinjski - FC Salines 0:3 .

MNK Sloga - FC Mostar SG Staklorad 1:5 (0:3)

Gornji Vakuf / Uskoplje, Gradska dvorana, gledalaca : 1. 200, sudije : Alem Bajrović i Amir Omerbašić oba Sarajevo .

Strijelci : 0:1 - Aladžić (4), 0:2 - Lazarević (12) iz 10m, 0:3 - Radmilović (18), 1:3 - Milanović (37), 1:4 - Aladžić (37), 1:5 - Vesić (39) .

MNK Sloga : Begović, Hodžić, Latić, Em. Milanović, Petak, Delić, Demirović, Silajdžija, Zatagić, Smajić, Halilović, Ed. Milanović, Zukan, Abazović.

FC Mostar SG Staklorad : Momčilović, Ivanković, Aladžić, Bošković, Lazarević, Galić, Agović, Macić, Radmilović, Jelić, Vesić, Gosto .

Derbi kola između domaće ekipe MNK Sloga i ekipe FC Mostar SG Staklorad pripao je Mostarcima rezultatom, 5:1. Bila je ovo veoma burna utakmica sa prekidima u dva navrata, uz intervenciju policije, a previše posla su imale sudije iz Sarajeva, Bajrović i Omerbašić.

U prvom poluvremenu aktuelni prvak je golovima Aladžića, Lazarevića i Radmilovića imao prednost (0:3).

U drugom dijelu Emir Milanović je u 37. minuti smanjio rezultat (1:3), da bi u istoj minuti Mario Aladžić povećao (1:4), a, Bilal Jelić je u 39. postavio konačnih (1:5) .

Zrinjski 2 : 2 Tango
Beli anđeo 3 : 4 Seljak
Salines 6 : 3 Sloga
Centar 3 : 4 Brotnjo
Mostar SG 5 : 2 Kaskada