XS
SM
MD
LG

Sve spremno za "Zimsku ligu" sedam klubova

Četvrto izdanje Zimske lige, takmičenja za fudbalere rođene od 2007 do 2011 godine u kome učestvuje 7 ekipa počinje 16/17. novembra.

Ova informacija potvrđena je na zvaničnoj stranici ovog takmičenja u kome učestvuje FK „Tekstilac“ Derventa, FK „Ljubić“ Prnjavor, FK „Sloga“ i FK „Željezničar iz Doboja, ŠF „Sporting“ Teslić, ŠF „Prijatelji“ Brod i FK „Ilićka 01“ Brčko.

U prvom kolu snage će odmjeriti:

ŠF „Prijatelji“ Brod - FK „Ljubić“ Prnjavor

ŠF „Sporting“ Teslić  - FK „Ilićka 01“ Brčko

FK „Tekstilac“ Derventa  -  FK „Željezničar Doboj

FK „Sloga“  Doboj slobodna

Pored generacija 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011, u revijalnom dijelu nastupaće generacije 2012 i 2013 godišta.

Sistem takmičenja jeste da svaka generacija odigra 12 utakmica, šest kući, te isto toliko u gostima, dok će četiri najbolje plasirane ostvariti plasman na završnicu lige.

 

Bližimo se početku nove sezone ZIMSKE LIGE ➡️ Večeras je u Doboju održan radni sastanak učesnika ZIMSKE LIGE...

Posted by Zimska LIGA on Friday, November 8, 2019

▶️Rezultati i plasman po generacija prošlogdišnje lige.

Godište 2006:

▶️Polufinale,

AF Sporting-FK Sloga 0:1

FK Tekstilac-ŠF Prijatelji 2:1

▶️Utakmica za III mjesto

AF Sporting-ŠF Prijatelji 2:0

▶️Utakmica za I mjesto

FK Tekstilac-FK Sloga 1:0

Godište 2007:

▶️Polufinale,

FK Sloga-FK Ljubic 2:1

FK Željezničar-FK Ilićka01 2:0

▶️Utakmica za III mjesto

FK Ilićka01-FK Ljubić 0:0, nakon penala 2:1

▶️Utakmica za I mjesto

FK Željezničar-FK Sloga 2:2, nakon penala 3:5

Godište 2008:

▶️Polufinale,

FK Ilićka01-FK Ljubić 2:1

FK Sloga-AF Sporting 2:0

▶️Utakmica za III mjesto

AF Sporting-FK Ljubić 1:1, nakon penala 7:6

▶️Utakmica za I mjesto

FK Sloga-FK Ilićka01 1:0

Godište 2009:

▶️Polufinale,

ŠF Prijatelji-FK Ilićka01 1:1, nakon penala 3:2

FK Tekstilac-AF Sporting 1:1, nakon penala 4:3

▶️Utakmica za III mjesto

FK Ilićka01-AF Sporting 1:1, nakon penala 3:4

▶️Utakmica za I mjesto

ŠF Prijatelji-FK Tekstilac 1:2

Godište 2010:

▶️Polufinale,

AF Sporting-FK Sloga 1:1, nakon penala 6:5

FK Željezničar-FK Ilićka01 0:2

▶️Utakmica za III mjesto

FK Sloga-FK Željezničar 3:2

▶️Utakmica za I mjesto

AF Sporting-FK Ilićka01 0:3


Široki Brijeg 3 : 1 Borac
Mladost 1 : 1 Zrinjski
Krupa 1 : 1 Olimpik
Slavija 3 : 1 Travnik
Zvijezda 09 0 : 4 Željezničar
Velež 0 : 0 Sarajevo
Sloboda 4 : 0 Rudar Prijedor
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Željezničar 14 10 2 2 32
2 Zrinjski 14 10 1 3 31
3 Sloboda 14 9 3 2 30
4 Rudar Prijedor 14 8 3 3 27
5 Sarajevo 14 8 2 4 26
6 Borac 14 8 2 4 26
7 Zvijezda 09 14 7 1 6 22
8 Široki Brijeg 14 6 3 5 21
9 Olimpik 14 3 4 7 13
10 Mladost 14 3 3 8 12
11 Krupa 14 3 3 8 12
12 Velež 14 2 3 9 9
13 Slavija 14 2 3 9 9
14 Travnik 14 2 1 11 7