Remi Leotara i Drine

Leotar - Drina 0:0

U 14. kolu Druge lige Republike Srpske grupa istok FK “Leotar” je igrao neriješeno (0:0) na svom terenu protiv FK “Drina" iz Zvornika.

Derbi prvoplasirane i drugoplasirane ekipe nije donio ništa novo jer je ostalo i dalje četiri boda prednosti pred posljednje kolo, a na taj način Trebinjci su jesenji prvaci Druge lige Republike Srpske grupa istok.

Tokom prvih 45 minuta oko 100 gledalaca koji su došli po kiši na Police nisu mogli ništa vidjeti.

Nijedan šut nije išao u okvir gola obje ekipe jer se igralo na sredini terena.

Tokom drugog poluvremena viđena je agilnija igra domaćina koji se trudio da stvori prilike za gol.

Dominantniji su bili igrači Olega Ćurića što je rezultiralo šansom u 52. minutu kada je nakon centaršuta Zečevića sa desne strane Ristić šutirao glavom pod prečku, ali golman gostiju je loptu izbacio u korner.

Odličan prodor imao je Popović u 63. minutu kada je predriblao nekoliko igrača, ušao u kazneni prostor, ali bez rezultata.

Do kraja utakmice Leotar je stihijski napadao, ali bez rezultata tako da je ostalo 0:0.

Nakon utakmice trener Oleg Ćurić rekao je da ne može da bude nezadovoljan igrom svojih momaka koji su mogli da daju jedan gol.

“Bili smo bolji za jedan gol, a gosti nisu šutnuli na naš gol. Idemo dalje, imamo još jedno kolo i ja nijednu utakmicu u prvenstvu nisam izdvajao jer su sve utakmice jednako važne”, zaključio je Ćurić.

U posljednjem kolu Leotar gostuje na Sokocu gdje ga dočekuje OFK “Glasinac 2011”.

FK „Leotar“: Perišić, Milić, Andrić, Šešel j (od 82. minuta Medan), Ramić (od 89. Minuta , Zečević, Prebiračević, Begenišić, Popović, Ristić, Sekulović (od 69. minuta Simović) . Trener: Oleg Ćurić.

FK „Drina“: Todorović, Trifković, Vasiljević, Milošević (u 46. minutu Damjanović), Ilić, Marković, Boričić, Jokić, Pljevaljčić, Spasojević, Vasić. Trener: Miroslav Milanović.

izvor:trebinjelive.com

Drina HE 3 : 1 Budućnost
Proleter 3 : 1 Romanija
Milići 3 : 0 Glasinac 2011
Leotar 0 : 0 Drina
Velež 1 : 0 Sutjeska
Stakorina 4 : 0 Mladost (R)
Mladost (G) 3 : 2 Jedinstvo