Tango poklekao u Gračanici

Futsaleri Tanga poraženi su danas u Gračanici od domaće Kaskade 7:4 u utakmici 5. kola Premijer lige BiH.

Odlično su domaći ušli u susret, vrlo brzo poveli sa 2:0 sa dva gola Amera Džindića. Vladan Minić je smanjio na 2:1, ali je na 3:1 vradio Adel Demirović, U samom finišu, Kaskada pravi i šesti faul, a sa kaznenog udarca siguran je Marin Ivičević i na odmor se otišlo sa rezultatom 3:2.

Sa dva gola Avda Huskanovića u 25. i 27. minutu Kaskada je otišla na 5:2, na kratko su se gosti vratili pogotkom Debelnogića, međutim kada je Hamidović u 32. minutu pogodio za 6:3 bilo je jasno da Kaskada dolazi do prve pobjede. Do kraja, po gol na obje strane za konačnih 7:4.

MNK KASKADA - KMF TANGO 7:4 (3:2)
Dvorana ''Luke'', Gračanica
Gledalaca: 150
Sudije: Igor Puzović (Travnik) i Almedin Berilo (Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Džindić 3, 2:0 Džindić 8, 2:1 Minić 12, 3:1 Demirović 17, 3:2 Ivičević 20 (10m), 4:2 Huskanović 25, 5:2 Huskanović 27, 5:3 Debelnogić 30, 6:3 Hamidović 32, 6:4 Bilić 33, 7:4 Isanović 39
Žuti kartoni: Džindić (Kaskada), Bjelica, Musić (Tango)
Crveni karton: Ferik Dizdarević (trener Kaskade) 19

Kaskada: Alibegović, Husejnović, Džindić, Huskanović, Hamidović, Gazibegović, Demirović, Isanović, Nurkić, B. Spahić, Džinić, Š. Spahić, R. Spahić

Tango: Ćesović, Bjelica, Bilić, Musić, Elez, M. Bilić, Minić, Ivićević, Kožul, Debelnogić, Popović, Lalović

Zrinjski 2 : 2 Tango
Beli anđeo 3 : 4 Seljak
Salines 6 : 3 Sloga
Centar 3 : 4 Brotnjo