Pandurević drugi u Mostrau

Proteklog vikenda u Mostaru Džudo klub Slavija je učestvovao na Međunarodnom kupu Borsa open gdje se pojavilo  1130 takmičara iz 28 zemalja. Slaviju su  predstavljali kadeti Srđan Pandurević , Ognjen Gazdić i Branko Karišik . Pandurević je u izuzetno teškoj konkurenciji osvojio srebro.  Do finala je došao savladavši protivnike iz Letonije , Crne Gore, Poljske , Češke Repiublike i u finalu u teškoj borbi izgubio od predstavnika Hrvatske .

Ognjen Gazdić je savladao predstavnike Ukrajine i Srbije, potom izgubio od takmičara iz Hrvatske i u borbi za treće mjesto od drugog Ukrajinca. Branko Karišik i pored dobrih borbi savladan je od takmičara iz Turske i sunarodnika iz BiH.

Već narednog vikenda takmičare Slavije očekuje evropski kup u Mađarskom Đeru gdje nastupaju Gazdić i Pandurević.