Rudar Prijеdоr – Radnik 0:2 (0:0)

Detalj sa utakmice u Prijedoru

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine, na čijoj klupi je debitovao Slobodan Starčević, nekadašnji šef stručnog štaba Rudar Prijedora, izborili su plasman u polufinale Kupa Republike Srpske i na taj način nastavljaju da brane trofej osvojen u maju ove godine pobjedom u finalu protiv Krupe.
Po teškom terenu za igru, mokrom i klizavom, sa kišom koja je padala većim dijelom utakmice, igrači dva kluba su, u prvom redu, vodili brigu da se ne povrijede, a poslije prvog poluvremena u kojem nije bilo golova, Radnik je na osnovu iskustva i kvaliteta u nastavku riješio susret i izborio se za plasman u polufinale Kupa Republike Srpske, koje je na programu na proljeće.
Bijeljinci su slavili golovima Mahira Karića u 64. i Vladimira Bradonjića u 76. minutu. Ovim susretom za fudbalere Rudar Priejdora završene su zvanične utakmice ove jeseni, dok su pred fudbalerima iz Bijeljine još tri prvenstvene utakmice poslije reprezentativne pauze.

Rudar Prijedor – Radnik    0:2 (0:0)

Gradski stadion u Prijedoru. Gledalaca: 100. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Karić (64), 0:2 Bradonjić (76). Žuti kartoni: Kalesić, Savanović (Rudar Prijedor), Plavšić (Radnik).
RUDAR PRIJEDOR: Hamzabegović, Matović, Milović, No. Petrović, Pekija, Savanović, Burazor, Šikanjić, Kalesić (od 59. Dojčinović), Marmat (od 72. Jaćimović), Zekanović (od 80. O. Petrović). Trener: Igor Janković.
RADNIK: Bilobrk, Radović, Mekić, Vasić, Bradonjić, Peco (od 65. Posinković), Despotović, Karić (od 78. Zukić), Plavšić, Šubert, Hasanović (od 56. Popara). Trener: Slobodan Starčević.

Jedinstvo 1 : 1 Kozara
Željezničar Sport Team 1 : 1 Slavija
Tekstilac 1 : 3 Modriča Alfa
Krupa 2 : 0 Rudar Prijedor