Sloga bolja od Slobode

Sloga Trn - Sloboda MG

U okviru 15. kola Druge lige, grupe Zapad fudbaleri Sloge iz Trna savladali su Slobodu iz Mrkonjić Grada sa 1:0. Teren nije dozvoljavao da ekipe pokažu  više, a  vrijeme i uslovi za igru su zaista bili teški.

Od samog početka utakmice domaći tim je krenuo ofanzivno što je rezultiralo u 24. minutu. Galić je pogodio za veliko slavlje, ujedno to je bio i konačan rezultat.

Treba pomenuti da su gosti od 75. minute igrali sa igračem manje jer je Vidović nakon oštrog starta zaradio drugi žuti karton,  ujedno i crveni.

Sloga Trn  - Sloboda MG 1:0(1:0)

Fk Sloga: Kesić, Javorac, Tepić, Ostojić, Grozdanić, Stanković, Milinović(od 75. Minute Jokanović), Galić(od 8. Minute Mrđa) , Makarić, Kuruzović, Petković.Trener: Milan Stanivuković.

Fk SlobodaMG: Kačavenda, Malinović, Miladinović, Nenad, Đukarić(od 25. minute Savanović) , Gračanin, Vidović, Radanović, Mirković, Babić, Ninković. Trener:  Milorad Glamočak.

izvor:Fejsbuk stranica Sloga Trn

Sloga (T) 1 : 0 Sloboda (MG)
Proleter 2 : 0 Omarska
Laktaši 5 : 1 Borac (Š)
Jedinstvo 3 : 0 Polet 1926
Sloga (S) 2 : 1 Dubrave
Sloboda (NG) 2 : 9 Borac (KD)
Sloga (D) 3 : 1 Ljubić