KMF "Šampion" prejak za futsalere Jahorine

Jahorina, Pale

Posle neuspjeha na otvaranju sezone u Kotor Varoši (8:3) futsaleri Jahorine u sklopu drugog kola prvenstva Republike Srpske u Palama u dvorani "Peki" sinoć su upisali i drugi poraz, nadigrani su od KMF "Šampion" iz Laktaša razultatom 3:6.

Domaćini su loše ušli i meč, već u 6. minuti bili su u zaostatku (0:2). U nastavku tražili su priliku za preokret, ali nisu imali snage, a na kraju uslijedio je poraz te će Paljani prve bodove tražiti u narednim susretima.

Gosti iz Laktaša pokazali su više, četverostruki strijelac Dragan Sremac bio je junak pobjede, zasluženo slavlje su "pogurali" Saša Glamočić i kapiten Ostoja Došlov, a za Paljane su pogađali: Danijel Trbo, Miloš Košarac i Gojko Kozić.

Posle odigrana dva meča Jahorina je bez bodova, a u 3. kolu narednog vikenda ( 23/24. novembar) Paljani gostuju u Nevesinju.

U ostalim mečevima, u Banja Luci Policajac je bio prejak za Kotor Varoš (5:2), u Brčkom, Brčko Zdravlje i Glasinac igrali su bez pobjednika (5:5), a Nevesinje je bilo ubjedljivo u Brodu (1:6).

KMF "Jahorina" Pale - KMF "Šampion" Laktaši 3:6 / 1:3

Dvorana "Peki"
Gledalaca oko 70

Sudije: Zoran Soknić / Istočno Sarajevo, Bojan Pejić / Sokolac, Marko Domazet / Istočno Sarajevo

Strijelci: 0:1 Dragan Sremac 1, 0:2 Dragan Sremac 6, 1:2 Danijel Trbo 11, 1:3 Saša Glamočić 12, 2:3 Miloš Košarac 21, 2:4 Ostoja Došlov 22, 2:5 Dragan Sremac 31, 3:5 Gojko Kozić 32, 3:6 Dragan Sremac 38

Žuti kartoni: Aleksa Cerovina / Jahorina, Dragan Sremac / KMF Šampion

Jahorina: Milan Dabarčić, Gradimir Miladinović, Dejan Obradović, Strahinja Čvoro, Danijel Trbo, Aleksa Cerovina, Miloš Košarac, Miloš Koroman, kapiten Nikola Živković, Ilija Đukić, Gojko Kozić, Đorđe Lazić, Ognjen Jevtović

Šampion: Predrag Bekić, Dragan Sremac, Bojan Vučić, Siniša Branković, Saša Glamočić, Igor Savić, Nedeljko Grabovac, kapiten Ostoja Došlov