Gen - I porazio BL Volej u "Boriku"

Odbojkašice BL Voleja ni u drugom susretu pred svojim navijačima nisu uspjele da ostvare pobjedu, a večeras bolje od njih bile su igračice GEN - I Voleja iz Nove Gorice, u okviru 7. kola Srednjoevropske lige(MEVZA).

Na kraju, bilo je 1:3 za gošće iz Slovenije.

BL Volej poražen u Boriku

Izabranice Radmile Marković, furiozno su ušle u ovaj meč, povele 9:2, te tu prednost održavale cijeli set, na kraju je bilo 25:18, za radost dobro popunjenog "Borika".

No, tada gošće iz Slovenije pokazuju svoje pravo lice, i sve do kraja, nisu dale šansu BL Voleju da se približe prvoj pobjedi u ligi.

Kada je domaća ekipa u pitanju, vidljiva je sve bolja igra, a budu li igrale, kao u prvom setu, samo je pitanje kada će doći do prve pobjede.

Za takvo nešto imaće priliku već naredni vikend kada dočekuju Bimal Jedinstvo, a protiv istog protivnika igraće i u CEV Kupu.