Tango prokockao tri gola prednosti, Ćesović spasio bod

MNK Sloga Gornji Vakuf/ Flash Team

Futsaleri Tanga i Seljaka podijelili su bodove u utakmici 8. kola Premijer lige BiH odigravši 7:7.

Bod Tangu donio je golman Dino Ćesović koji je u 39. minutu postigao gol za izjednačenje.

Bila je ovo zanimljiva utakmica, puna preokreta. U trećoj minuti vidimo čak tri pogotka,  za domaće pogađaju Šćepanović i Elez, za goste Križan. U petoj minuti već je bilo 2:2 golom Mladena Perovića, a u samom finišu prvog poluvremena gosti uspjevaju ponovo da povedu golom Zvonimira Teklića.

U drugom poluvremenu mnogo bolje igra Tango, pa u prvih devet minuta nastavka postižu četiri pogotka i dolaze do 6:3. Dva puta je strijelac bio Vučina Šćepanović, jednom Dejan Debelnogić, a Blažan Maleta je zatresao sopstvenu mrežu.

Nakon toga slijedi veliki pad i gosti uzvraćaju sa četiri pogotka. Strijelci su bili Ćećura, Teklić ponovo i dva puta Nikola Ivković za prednost od 7:6 u 38. minutu, prije nego je Ćesović pogodio za 7:7.

KMF TANGO - MNK SELJAK 7:7 (2:3)
Dvorana OŠ ''Aleksa Šantić'', Istočno Sarajevo
Strijelci:  0:1 Maleta 3, 1:1 Šćepanović 3, 2:1 Elez 3, 2:2 Čećura 5, 2:3 Teklić 20, 3:3 Šćepanović 24, 4:3 Šćepanović 25 (6m), 5:3 B.Maleta 26 (ag), 6:3 Debelnogić 29, 6:4 Čećura 29, 6:5 Teklić 32, 6:6 Ivković 34, 6:7 Ivković 38, 7:7 Ćesović 39
Žuti kartoni: Minić, Debelnogić (Tango), Semren, Penava (Seljak)

Tango: Omerbegović, Minić, Karić, Elez, Šćepanović, Ćesović, Musić, Debelnogić, Popović, Perović, Lalović, Milošević, Purković

Seljak: Vidović, B. Maleta, Ivković, Penava, Semren, Mihaljević, Križan, F. Maleta, Čećura, Duvnjak, Teklić, Franjičević, Kovač

Zrinjski 2 : 2 Tango
Beli anđeo 3 : 4 Seljak
Salines 6 : 3 Sloga
Centar 3 : 4 Brotnjo
Mostar SG 5 : 2 Kaskada