Jaramaz presudio sa zvukom sirene

Ognjen Jaramaz

Trojkom Ognjena Jaramaza uz zvuk sirene Partizan savladao Cedevita Olimpiju sa 96:95, u derbi utakmici 15. kola ABA lige. Crno-beli novom pobedom ostali usamljeni na prvom mestu na tabeli regionalnog takmičenja.

Košarkaši Partizana ušli u seriju teških mečeva, ali redom melju protivnike. Protiv Cedevita Olimpije "crno-beli" su bili na ivici provalije, ali je Ognjen jaramaz pogodio trojku uz zvuk sirene i doneo novu pobedu "parnom valjku".

Obe ekipe bile su izuzetno raspoložene za igru u "Štark areni". Gosti iz Ljubljane bolje su šutirali spolja u prvom poluvremenu, ali je Partizan u drugoj četvrtini postigao čak 32 poena i na odmor otišao sa prednošću od 55:47.

Crno-beli su u nastavku stigli i do dvocifrene prednosti, ali se Cedevita vratila u poslednjoj četvrtini i preokrenula rezultat u svoju korist, u psolednjem minutu i povela sa 95:93.

Ipak, Partizan je imao poslednji napad, koji je pogotkom završio Jaramaz, pa Partizan posle 15 odigranih kola ima skor 12/3 i sam je na prvom mestu na tabeli.