Tango dva puta vodio i na kraju remizirao sa Slogom

KMF Tango/ iz arhive

Futsaleri Tanga i Sloge podijelili su bodove u utakmici 10. kola Premijer lige u futsalu odigravši danas u Istočnom Sarajevu 2:2.

Bila je ovo poprilično čvrsta, tvrda, utakmica, na momente često poprilično i dosadna, a na kraju obje ekipe dobijaju po bod.

Tango do vodstva stiže u 4. minutu utakmice kada Vladan Minić pogađa za 1:0. Uzvratio je sedam minuta kasnije Sabahudin Petak i donio poravnanje gostima. Ipak, slavlje gostiju je kratko trajalo jer poslije prekida Mladen Perović pogađa za 2:1.

Držao je Tango do vodstva, i jedni i drugi su imali priliku da promjene rezultat na semaforu, ali sve do 28. minute to se nije dogodilo. Tada Admir Zukan pogađa za 2:2, a ispostaviće se to je bio i konačan rezultat meča.

KMF TANGO - MNK SLOGA GV-U 2:2 (2:1)