FA Kup: Totenhem i Njukasl moraju ponovo, Bilić izbacio ''svoje''

Fudbaleri Sautemptona i Totenhema igraće novi meč u okviru četvrte runde FA Kupa jer je meč danas završen 1-1.

Sautempton je bio mnogo bolji rival u prvom poluvremenu o čemu svjedoči i 61% posjeda lopte. Ipak, Totenhem je bio taj koji je došao do vodstva. Bolje su otvorili drugo poluvrijeme i golom Sona došli u vodstvo. Kada je djelovalo da će proći dalje, Sotian Bufal pogodio je u 88. minuti za 1-1.

Ponovo će morati igrati i Njukasl. Premijerligaš je odigrao samo 0-0 na svom terenu protiv trećeligaša Oksforda.

Slaven Bilić sa svojim Vest Bromom plasirao se u petu rundu. Bilićev tim slavio je kod bivšeg tima hrvatskog stručnjaka, Vest Hema, sa 1-0. Gol odluke postigao je u ranoj fazi meča Konor Tausend.